03.07.2019

Рятувальники Любашівського району отримали спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль.

Рятувальники Любашівського району отримали спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль.

 

Парк техніки підрозділу пожежно-рятувальної служби Любашівського району (28-ДРПЧ 4-ДРПЗ ГУ ДСНС України в Одеській області) поповнився новою одиницею техніки, переданою завдяки співпраці Державної служби надзвичайних ситуацій України з Німеччиною.

Це спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль легкого типу на базі мікроавтобуса Volkswagen T6 відрізняється своєю компактністю та кращими технічними можливостями у порівнянні із автомобілями які є на озброєнні у рятувальників сьогодні та який може застосовуватися для ліквідації ДТП, пожеж та інших аварійно-рятувальних робіт.

На урочистостях з нагоди передачі автомобіля начальник 4-ДРПЗ ГУ ДСНС України в Одеській області Унтілов Юрій Валерійович зазначив, що рятувальники Любашівського району за підтримки держави та іноземних партнерів тепер мають можливість працювати в нових умовах на сучасному обладнанні.

Вітаючи рятувальників із гарною подією, голова Любашівської райдержадміністрації Віталій Лабуш, голова Любашівської районної ради Сергій Паровик та Любашівський селищний голова Геннадій Павлов відзначили належну підтримку з боку держави. Отримавши таку сучасну техніку рятувальники району зможуть значно покращити виконання поставлених на них завдань, це дійсно знакова та довгоочікувана подія. А особливо актуально, в контексті того, що районні служби постійно проводять рятувальні та інші заходи на трасі Київ-Одеса.

Після проведення урочистостей були проведені практичні навчання, під час яких були відпрацьовані проведення аварійно-рятувальних робіт, присутні оглянули техніку та спорядження.