04.12.2018

Розпочалася підготовка до першого засідання Ради регіонального розвитку Любашівського району

Розпочалася підготовка до першого засідання Ради регіонального розвитку Любашівського району

 

Сьогодні, голова Любашівської райдержадміністрації Віталій Лабуш провів робочу нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо створення Ради регіонального розвитку Любашівського району та організації її роботи.

В ході наради Віталій Васильович розповів про основні питання, які були винесені під час засідання  Ради регіонального розвитку при Президентові України та Ради регіонального розвитку в Одеській області, а це проведення в країні та області ключових реформ, зокрема децентралізації, медичної, освітньої реформ, а також необхідності розробки для кожного району та регіону перспективних планів розвитку територій на 2019-2021 роки.

 Присутні підтримали проект розпорядження голови райдержадміністрації "Про утворення Ради регіонального розвитку Любашівського району" від 04.12.2018 року, обговорили питання які будуть винесені на перше засідання Ради, а також визначили орінтовну дату його  проведення.

Отже, перше засідання  Ради регіонального розвитку Любашівського району відбудеться 12 грудня в районному будинку культури з широким залученням громадськості.