01.02.2021

Робоча нарада

01 лютого, голова Любашівської райдержадміністрації Геннадій Бамбура разом з заступником голови райдержадміністрації Валерієм Мочуляком провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації де були визначені основні завдання на поточний тиждень щодо реорганізації Любашівської райдержадміністрації шляхом приєднання до Подільської райдержадміністрації.

Керівники структурних підрозділів порушили найбільш актуальні проблемні питання, на значну частину з яких необхідні відповідні методичні роз'яснення  від Одеської облдержадміністрації, тому рекомендовано з найбільш проблемних та невизначених питань підготувати листи  до Одеської облдержадміністрації.

Голова Любашівської райдержадміністрації Геннадій Бамбура звернувся до керівників відповідально поставитися до виконання завдань, які необхідні під час реорганізації установи. Наголосив, що важливою складовою під час реорганізації є передача документів на зберігання до архівної установи, передача справ тимчасового зберігання та матеріальних цінностей Комісії з реорганізації Любашівської райдержадміністрації з подальшою передачею до Подільської райдержадміністрації.