12.06.2018

ПРОВЕДЕННЯ АПАРАТНОЇ НАРАДИ ТА ВІДЕО-СЕЛЕКТОРНОЇ НАРАДИ

 

 

ПРОВЕДЕННЯ АПАРАТНОЇ НАРАДИ

 ТА ВІДЕО-СЕЛЕКТОРНОЇ НАРАДИ

 

11 травня під керівництвом голови Любашівської районної державної адміністрації Віталія Лабуша проведено апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На порядку денному було розглянуто питання про результати оцінки діяльності районних державних адміністрацій за І квартал 2018 року, про організацію відпочинку та оздоровлення дітей у 2018 році, про стан наповнення веб-сайту райдержадміністрації та про стан роботи відділу надання адміністративних послуг Любашівської районної державної адміністрації за травень місяць 2018 року. Також обговорено ряд організаційних питань на наступний тиждень, та дані відповідні доручення щодо їх реалізації.

Також голова райдержадміністрації та члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли участь в режимі відео-конференції у засіданні комісії з питань ТЕБ та НС облдержадміністрації. На даному засіданні було розглянуто ряд основних питань, зокрема про утворення та фінансування місцевих пожежних команд, про стан підготовки місць масового відпочинку на воді, про затвердження переліку об’єктів, які підлягають обладнанню автоматизованими  системами раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення, про стан протипожежного захисту об’єктів літнього відпочинку, про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення у літній період 2018 року, про встановлення переліку районів Одеської області, в яких відбулися масові відключення електромереж внаслідок несприятливих погодних умов 16- 21 січня 2018 року.