06.09.2018

Премія талановитій молоді

Премія талановитій молоді

 

Увага! Розпочато прийом заявок на здобуття щорічної Премії Одеської обласної ради серед талановитої молоді Одещини за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя

Премії присуджуються щороку талановитій молоді за особливі досягнення, які сприяють утвердженню міжнародного авторитету та позитивного іміджу Одеського регіону та держави у цілому, розвитку суспільно-економічного життя області та країни. Премії присуджуються у 10-ти номінаціях на конкурсних засадах, у кожній з номінацій за трьома призовими місцями:

І місце – 10000 грн.;

ІІ місце – 7000 грн.;

ІІІ місце – 5000 грн.

Кандидати на присудження премії висуваються структурними підрозділами обласної державної адміністрації, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності.

Премія присуджується відповідно до Положення про порядок присудження щорічної премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя, нову редакцію якого затверджено розпорядженням голови обласної ради від 25 серпня 2016 року № 640/2016-ОР.

Документи у належній формі подаються до конкурсної комісії Одеської обласної ради до 01 жовтня включно, або через відділ освіти, молоді та спорту Любашівської районної державної адміністрації до 20 вересня.

За додатковою інформацією звертатися до відповідального працівника відділу освіти, молоді та спорту Любашівської районної державної Дехтяренко Людмили Борисівни за телефоном: 2-14-75.