10.05.2019

Пам’ятаємо… Перемагаємо!

09 травня, урочистою ходою, ветерани війни, ветерани АТО, воїни-інтернаціоналісти, керівництво районної державної адміністрації та районної ради, учні та педагогічні колективи навчальних закладів району, працівники підприємств, установ та організацій, любашівчани пройшли центральними вулицями селища до Меморіалу Слави щоб відзначити 74-у річницю Перемоги у Другій світовій війні.

Під час урочистого мітингу, зі словами привітань та щирих побажань здоров’я, миру, радості та благополуччя до присутніх звернулись депутат Верховної ради України Іван Фурсін, перший заступник голови районної державної адміністрації Валерій Мочуляк, голова районної ради Сергій Паровик, Любашівський селищний голова Геннадій Павлов, військовий комісар Віталій Бровченко, голова районної ради ветеранів Галина Слободзян. Подякували ветеранам, воїнам-переможцям за їх подвиг, за приклад для сьогоднішньої молоді захищати самовіддано Вітчизну, за страждання які довелося пережити в тилу та підпіллі.   Виступили перед присутніми хор ветеранів «Стожари» та молодь з літературно-музичною композицією "Перемога - одна на всіх".

Пам'ять загиблих воїнів – визволителів вшанували хвилиною мовчання та поклали живі квіти до Меморіалу.

Після святкових заходів депутат Верховної ради України Іван Фурсін та керівники району, відвідали ветеранів та учасників бойових дій Другої світової війни, привітали зі святом, поспілкувались за святковим столом. А гості сьогоднішнього свята мали змогу почастуватися смачною військовою кашею з "Польової кухні".

Пам’ятаємо… Перемагаємо!