19.12.2019

Оголошення про збір ідей проєктів до Плану реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку Одеської області

Одеська обласна державна адміністрація розпочинає збір ідей проєктів регіонального розвитку до Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Одеської області на 2021-2027 роки.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку нашого регіону запропонувати ідею(ї) проєкту(ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди та відповідати таким критеріям:

1. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не можу бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проєкту – не більше як 3 роки (2021-2023 роки).

3. Проєктні ідеї повинні відповідати одній із таких стратегічних цілей регіонального розвитку:

«Новий соціально-гуманітарний розквіт»;

«ЕКОтрансформація»;

«Глобалізація туристично-культурного середовища та інфраструктурний розвиток»;

«Ефективний економічний простір»;

«Формування на засадах інновацій експортно-орієнтованої харчової індустрії».

4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту (досвід реалізації подібних проєктів).

5. Проєктна ідея стосується одного із завдань Стратегії.

6. Обгрунтованість вартості проєкту (є відповідні кошторисні розрахунки або орієнтовна вартість визначена з урахуванням вже реалізованих аналогічних проєктів в інших регіонах України чи за її межами).

7. Проєктна ідея представлена у визначений термін за формою.

УВАГА! Не слід подавати проєктних ідей, які не передбачають можливість застосування конкурентного підходу, таких як наприклад: «ремонт/будівництво/термомодернізація будинку культури/школи/ФАПу села ХХХ», «будівництво/ремонт дороги в селі ХХХ» тощо.

При формуванні ідеї проєкту треба чітко розуміти, скільки потрібно коштів на кожен рік впровадження, з яких джерел вони можуть бути отримані (ДБУ, МБ, ДФРР, інвестори і т.д.). Для реалізації проєкту на території є відповідна земельна ділянка, інфраструктура, транспортне сполучення і люди або організації; які зможуть реалізувати цей проект, у разі виділення коштів.

Термін подачі проєктних ідей – до 9 січня 2019 року

Проєктну ідею за встановленою формою надсилайте на електронну адресу: strategy21.27.oda@gmail.com з поміткою "До Плану заходів з реалізації Стратегії-2027".

Стратегічне бачення, цілі та завдання Стратегії розвитку Одеської області на
2021-2027 роки, а також технічне завдання на проєкт регіонального розвитку щодо цієї ініціативи розміщені на сайті Одеської обласної державної адміністрації за посиланням:

https://oda.odessa.gov.ua/socialeconomic/Plan-zahodiv-2021-2023

Ідеї проєктів буде проаналізовано та відібрано на конкурсних засадах експертною групою з відбору пропозицій щодо технічних завдань на проєкти регіонального розвитку для включення їх у План заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії. За результатами цієї роботи буде сформовано каталог технічних завдань на проєкти регіонального розвитку на період до 2023 року і визначено джерела та орієнтовні обсяги їх фінансування. Кращі проєктні ідеї будуть включені до Плану заходів з реалізації Стратегії-2027.

 

Телефони для довідок: (048) 718-95-74, (048) 718-94-91