11.09.2018

Одеську область відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

 

 

Одеську область відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

10 вересня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман перебував із робочим візитом в Одеській області. Він ознайомився із роботою Єдиної оперативної диспетчерської служби «103», Центру надання адміністративних послуг, а також вантажно-митного комплексу ТОВ «Євротермінал». Під час брифінгу для ЗМІ очільник Уряду прокоментував, зокрема, питання будівництва траси М-15 «Одеса-Рені».

«Для нас це є пріоритетом. Цього року приблизно 600 мільйонів гривень направлено на будівництво цієї дороги. Тобто, ми будемо її завершувати відповідно до графіка фінансування і технології будівництва», — наголосив Володимир Гройсман.

Зазначимо, масштабне будівництво траси «Одеса-Рені» активізувалося на початку 2017 року. В першу чергу, за рахунок успішної реалізації «митного експерименту» в регіоні.

Раніше голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов заявляв: «Ми прагнемо, аби кожен мешканець області або турист мав змогу пересуватися швидко, комфортно та безпечно». Загалом, минулого року було відремонтовано безпрецедентні 259 кілометрів доріг регіону.