29.12.2018

Обговорення Плану перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки

Обговорення Плану перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки

 

На виконання рішень Всеукраїнської Ради регіонального розвитку, яка відбулась місяць тому у Києві, по всіх громадах нашої країни триває розгляд планів перспективного розвитку на найближчі три роки.

Не є винятком і Любашівський район, адже обговорення Плану перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки стало головною темою громадських слухань які вже відбулись в М.Василівській, Покровській, Троїцькій, Новокарбівській, Познанській, Ясенівській, Кричунівській та Бобрицькій сільських радах, під час яких надійшло більше 120 пропозицій, в основному з питань капітального ремонту доріг, модернізації закладів освіти, культури, охорони здоров'я, об'єктів житлово-комунального господарства, спорту, дозвілля, благоустрою та обьєктів промисловості які забезпечать населені пункти новвими робочими місцями.

За підсумками буде доопрацьований перспективний План розвитку територій Любашівського району та Одеської області на 2019-2021 роки. Він має стати частиною єдиного перспективного Плану розвитку України, ініційованого Петром Порошенком.

Після Новорічних свят робота в даному напрямку буде продовжена: 09 січня в Боківській та Новоселівській, 10 січня в Гвоздавській та Зеленогірській, 11 січня в Любашівській селищній та сільських радах. Слідкуйте за анонсами та приймайте актину участь в обговоренні, адже від активності громадськості залежить які проекти вдасться реалізувати в найближчі три роки.