05.11.2018

Нові спортмайданчики, як мотивація до здорового способу життя

Нові спортмайданчики, як мотивація до здорового способу життя

Цьогоріч в Одеській області відкрилося 8 футбольних міні-полів і ще 4 будуть збудовані до кінця року. Це хороший стимул, щоб почати займатися командним спортом. А коли почнуть відкриватися багатофункціональні об’єкти з вуличними тренажерами, біговим доріжками і полями – причин переносити свої плани на здоровий спосіб життя «на понеділок» чи «з Нового року» зовсім не залишиться. Починайте вже сьогодні!

Для Одещини цей рік можна назвати спортивним без перебільшень. Не тільки через усілякі чемпіонати та змагання – їх завжди було достатньо. А от спортивних об’єктів не відкривали вже багато років підряд. Хто хотів грати у футбол чи баскетбол, користувалися шкільними стадіонами, де в кращому випадку були пара воріт і кільце без сітки.

Зараз виконувати футбольні трюки можна на міні-полях зі штучним покриттям. Вони вже функціонують в Арцизі, Березівці, Івановому, Балті, Удобному, Надлиманському, Овідіополі та Роздільній. «Я граю в футбол вже 7 років, почав з першого класу. Тренуюся тричі на тиждень. Ми з  командою беремо участь у різних змаганнях та отримуємо призові місця. Тепер на новому полі можемо відпрацьовувати професійні трюки, воно має м'яке покриття і чіткі лінії», - задоволений майданчиком капітан Березівської футбольної команди Олександр.

Такі ж міні-поля протягом листопада повинні відкритися в Окнах, Болграді, селах Василівка та Нагірне.

«Головна ідея — створити умови для занять спортом для всіх жителів регіону незалежно від того, де вони мешкають. Адже зірки спорту не падають з неба, вони народжуються у звичайних родинах і виховуються у звичайних школах. За успіхом стоїть талант, примножений на багатогодинні тренування. Я дуже радію, що побудовані нами об’єкти не простоюють — там постійно займаються спортом діти й дорослі», — розповідає голова Одеської обласної адміністрації Максим Степанов.

Більш масштабні спортивні об’єкти – це якраз багатофункціональні майданчики. Вони призначені для індивідуальних і командних видів спорту (футбол, гандбол, баскетбол). Загалом в області  їх будується чи реконструюється 12. І ще більш знаковими для Одещини стануть спортивні палаци, які зараз будуються у Балті та Ізмаїлі.