26.09.2019

Конференція "Туристичний потік Одеської області 2019"

Конференція "Туристичний потік Одеської області 2019"

 

З 25 по 27 вересня в Одесі проходить Конференція "Туристичний потік Одеської області 2019". Було дуже цікаво та багато корисної інформації щодо проведення фестивалей та розвитку подієвого туризму.

Від Любашівського району прийняли участь у заході голова Любашівської райдержадміністрації Віталій Лабуш та начальник відділу культури Любашівської райдержадміністрації Алла Гайдайчук.

25 вересня в день відкриття конференції керівництво Одеської ОДА нагородили почесними грамотами ті райони, які домоглись значних успіхів у сфері туризму.

Виконуюча обов’язки голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова нагородила голову Любашівської районної державної адміністрації Віталія Лабуша грамотою "За багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток сфери туризму, високий професіоналізм та з нагоди Всесвітнього дня туризму".

Туристична привабливість стає візитівкою Любашівського району і вже цими вихідними перші туристи з Одещини та інших регіонів України пройдуться новими неповторними туристичними маршрутами розпочинаючи з фестивалю "Любашівка - столиця української ковбаси" 28 та 29 вересня та продовжуючи туристичним туром "Любашівські мандри" 12-13 жовтня з відвідуванням старовинних храмів, дивовижних місць для відпочинку,   колоритних садиб та дегустуванням місцевої кухні.

Мандруйте, у нас скільки цікавих місцин!