12.04.2018

Колегія райдержадміністрації

Колегія райдержадміністрації

 

11 квітня відбулося засідання колегії  районної державної адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Лабуша та в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Валерія Мочуляка. Участь у засіданні взяли керівники підприємств, установ та організацій району, сільські, селищні голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів.

     На порядок денний було винесено ряд актуальних для району  питань:

- про підведення підсумків роботи народногосподарського комплексу Любашівського району та результати оцінки якості Любашівської районної державної адміністрації за 2017 рік;

- про стан злочинності на території Любашівського району та шляхи вирішення проблеми за І квартал 2018 року;

- про стан виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України у сфері державної кадрової політики за підсумками І кварталу 2018 року;

- про хід виконання законів України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та "Про державну допомогу сім’ям з дітьми".

 

Першим виступила начальник відділу інвестицій та економіки райдержадміністрації Яковенко О.В. по питанню ,,Про підведення підсумків роботи народногосподарського комплексу Любашівського району та результати оцінки якості Любашівської районної державної адміністрації за 2017 рік. Вона наголосила, що за підсумками результатів діяльності районних державних адміністрацій Любашівська райдержадміністрація  загалом займає 14 загальне рейтингове місце серед районів області, а в сфері сільського господарства район зайняв друге місце по темпу зростання обсягу виробництва м’яса,      24 місце по темпу зростання виробництва молока та третє місце по темпу зростання обсягу виробництва яєць.

Особливу увагу було приділено питанню щодо стану злочинності на території Любашівського району. Біланчук О.М. зокрема підкреслив, що за І квартал спостерігалося зниження злочинності на 50%, ніж торік. Також зазначив, що в цьому році працівниками поліції було розкрито в два рази більше злочинів, ніж в минулому році, що в відсотках складає приблизно 30%. По даному питанню було запропоновано шляхи подолання негативних тенденцій у розвитку криміногенної ситуації на території району, зокрема підкреслили, що необхідно спрямувати зусилля  особового складу кримінальної поліції на поліпшення оперативно-розшукових заходів якості їх виконання, забезпечення повноти збирання оперативної інформації. У взаємодії з місцевими органами державної влади та самоврядування реалізовувати заходи щодо усунення причин, які сприяють скоєнню правопорушень в громадських місцях та проводити спільні рейди з райдержадміністрацією, відділом освіти, місцевими органами самоврядування з метою профілактики підліткової злочинності, поширення наркоманії, побутової злочинності.

По питанню щодо стану виконання завдань у сфері державної кадрової політики Сальченко Л.М. доповіла, що чітко дотримуються вимоги чинного законодавства щодо заповнення вакантних посад державних службовців. Також наголосила на тому, що щорічно розробляється районна програма підготовки кадрів та підвищення кваліфікації державних службовців на поточний рік відповідно до плану-графіків. Одноголосним рішенням було рекомендовано в роботі з персоналом особливу увагу звернути на підвищення рівня виконавчої дисципліни та кваліфікації державних службовців шляхом самоосвіти. Забезпечити стовідсоткове виконання плану-графіку підвищення кваліфікації державних службовців на 2018 рік та дотримуватись вимог законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства. Разом з тим було наголошено на вживанні профілактичних заходів з метою недопущення виникнення конфлікту інтересів.

 

Що стосується соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям Зелінська Т.В. повідомила, що в цьому році зменшилася кількість сімей, які потребують державну соціальну допомогу в порівнянні з минулим роком. Щомісячно управлінням соціального захисту населення направляється інформація районному центру соціальних служб сімей, дітей та молоді щодо отримувачів призначених допомог при народженні дитини незастрахованим особам та одиноким матерям для здійснення перевірок. Разом з тим з метою спрощення соціальних виплат працює Єдина приймальня для прийому документів на всі види соціальних допомог та субсидій. Постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо видів державних допомог та умов їх отримання через районну газету "Хлібороб", стенди в управління соціального захисту населення, в сільських та селищних радах. Також щоденно працює "гаряча телефонна лінія".

По всім питанням були прийняті відповідні рішення та дані конкретні доручення.