21.02.2020

Колегія райдержадміністрації

Колегія районної державної адміністрації

 

21 лютого голова Любашівської райдержадміністрації Геннадій Бамбура провів перше в цьому році засідання колегії районної державної адміністрації.

На підставі розпорядження голови райдержадміністрації №  30 від 14 лютого 2020 року затверджено новий склад колегії.

В роботі взяли участь  голови сільських рад, голови ОТГ, керівники структурних підрозділів РДА, начальники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівники бюджетних організацій та установ, керівники правоохоронних, контролюючих органів та місцеві ЗМІ.

На порядок денний засідання колегії було винесено ряд важливих для життєзабезпечення району питань. Зокрема, аналіз про виконання бюджету Любашівського району за 2019 рік, про забезпечення земельними ділянками учасників АТО та порядок передачі в оренду земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення, про стан призначення державних допомог, пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги за 2019 рік, про стан реалізації законодавства у сфері житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури у 2019 році.

       Розглядаючи кожне питання члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи. Зокрема, велику увагу було акцентовано на забезпеченні своєчасної сплати податків та зборів до бюджетів всіх рівнів, посилення роботи сільських рад щодо виготовлення документації по затвердженню Генеральних планів та встановлення меж населених пунктів і нормативно-грошової оцінки, проаналізувати по всім сільським і селищним радам забезпечення земельними ділянками учасників АТО, надати пропозиції щодо запланованого 20 березня 2020 року національного проєкту "Озеленення України", провести на місцях протягом березня-квітня Дні довкілля, провести з посадовцями та депутатами місцевих рад відповідну інформаційну роботу щодо необхідності декларування доходів, співпрацювати з Центром зайнятості щодо укладання договорів на громадські роботи, представити Службі автомобільних доріг пропозиції щодо ремонту чи будівництва місцевих доріг на основі співфінансування. 

З усіх розглянутих питань колегією ухвалені рішення, які будуть введені в дію відповідними розпорядженнями райдержадміністрації.