14.08.2019

Форум інвестиційних проектів відбудеться 27 вересня в м. Одеса

Форум інвестиційних проектів відбудеться 27 вересня в м. Одеса

 

Одеська обласна державна адміністрація запрошує взяти участь у відборі інвестиційних проектів Одеської області. Обрані проекти будуть представлені на міжнародному інвестиційному форумі «Foreign Direct Investment Green Forum, Odesa 2019».

Форум об’єднає більш ніж 500 учасників, серед яких міжнародні інвестори та підприємці, представники дипломатичних установ, міжнародних організацій, інвестиційних та фінансових установ, аудиторських компаній для досягнення конкретних домовленостей, спрямованих на реалізацію проектів у перспективних галузях економіки регіону.

У рамках форуму будуть проводитись панельні дискусії, B2B зустрічі та презентації інвестиційних проектів одеського регіону.

Основними темами панельних дискусій форуму стануть:
▶️ Інвестиції в агропромисловому комплексі
▶️ Інвестиції в сфері відновлювальної енергетики
▶️ Інвестиції в сфері туризму

Участь у відборі інвестиційних проектів – це можливість залучитися підтримкою міжнародних інвесторів та наблизитися до реалізації свого проекту!

Критерії відбору проектів:
❗️Наявність попереднього плану проекту, а саме: 
✅ план проектно-дослідницьких робіт; 
✅ попередній план реалізації проекту в цілому, що дає можливість оцінити тривалість, структуру, перелік необхідних виконавців проекту та термін окупності; 
✅ попередній план фінансування проекту; попередній кошторис проекту.
❗️Наявність техніко-економічного обґрунтовування проекту.

⭕️ Заявки на участь у відборі приймаються за наявністю вказаної вище інформації до 23 серпня 2019 року на електронну поштову скриньку info@esc.in.ua ⭕️

У разі виникнення будь-яких питань звертайтесь до:
• Юлія Маркітан – тел. 098 305 57 59: email: yumarkitan@esc.in.ua
• Олеся Касай – тел. 095 631 70 61; email: okasai@esc.in.ua