19.03.2020

Дотримуйтесь самоізоляції!

Звернення до жителів Любашівського району які приїхали з-за кордону - дотримуйтесь самоізоляції!

 

Сьогодні дуже багато українців повертаються додому з-за кордону, де вже зареєстровано тисячі випадків коронавірусної інфекції. Дуже важливо кожному з цих громадян перейти зразу ж після повернення у режим САМОІЗОЛЯЦІЇ – ДОМАШНЬОГО КАРАНТИНУ на 14 днів мінімум!!!

Звертаюсь до усіх громадян чиї рідні, близькі, друзі, співробітники зараз масово повертаються в Україну. Просіть, наполягайте, переконуйте людей, які в дорозі до України про необхідність негайної самоізоляції.

Людина може не мати симптомів хвороби, вважати себе здоровою, але бути носієм вірусу та інфікувати оточуючих. Тому дуже важливо сьогодні бути відповідальними за власне життя та оточуючих Вас людей .

Уважно слідкуйте за своїм здоров'ям і у випадку погіршення або виникнення будь-яких проявів гострих респіраторних вірусних інфекцій НЕГАЙНО звертайтесь до сімейного лікаря або на швидку допомогу.

При наявності інформації про осіб які приїхали з-за кордону, а особливо тих, хто не дотримується вимог самоізоляції просимо негайно повідомляти за телефонами 2-24-01 або 2-25-73.

 

 

Голова Любашівської районної

державної адміністрації                                  Геннадій Бамбура