06.02.2019

Дитячому садку "Сонечко" 55 років

Дитячий садок - це країна дитинства, де завжди панує радість, гомінливий сміх та любов. Працівники дошкільного закладу щодня віддають частинку своєї душі та серця маленьким крихіткам.

 Рівно 55 років тому (05 лютого 1964 року) дитячий садок "Сонечко" прикрасив собою мережу освітніх закладів Любашівки і став другою домівкою для багатьох поколінь вихованців.

День народження - це особливий день, сповнений вітань, подарунків, щирих побажань, очікування дива. 05 лютого, у святково вбрані стіни дитячого садка завітали голова райдержадміністрації Віталій Лабуш, керуючий справами апарату Любашівської районної ради Олег Гладкий,  начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Анатолій Крячик, голова Любашівської районної організації профспілки працівників освіти та науки України Валерій Бондаренко, постійні спонсори, керівники установ та організацій району, представники батьківського комітету.

Бажаючих поздоровити садок з ювілейною датою було чимало. І кожен гість виступив зі словами привітання, дякували керівництву і працівникам дитячого навчального закладу за багаторічну сумлінну працю, побажавши їм невичерпної енергії, наснаги і благополуччя та передавали закладу подарунки. Пообіцяли і надалі всіляко підтримувати діяльність виховного закладу, - адже в планах у районної влади є багато задумів, які буде реалізовано вже в цьому році, зокрема заплановано капітальний ремонт дитсадку "Сонечко", в тому числі і заміну вікон - зауважив Віталій Лабуш.

Завідувач Стефанія Кокота не може нахвалитись колективом - і працьовитий, і добрий. Тут створюють для дітей комфорт та затишок, але головне - на роботу приходять, щоб віддавати свою любов дітям. Найбільше у дитсадку "Сонечко" пишаються своїми випускниками. З маленьких заплаканих малюків вони перетворилися на дорослих, самодостатніх людей.

В свою чергу, талановиті вихованці під керівництвом досвідчених вихователів "Сонечко" подарували присутнім яскраву і водночас зворушливу концертну програму. 

Уже 55 років, день у день, в дитячому садку "Сонечко" працюють по-справжньому творчі люди, які всю свою душу і серце віддають дітям, даруючи малятам щасливий світ дитинства. То ж нехай дитячий садок переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім "скарбом" для наступних поколінь педагогів і вихованців.

 Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов.   Висловлюємо трудовому колективу дитячого садочка "Сонечко" велику подяку за терпіння та професійну майстерність, невтомну творчу працю та педагогічну мудрість у справі виховання наймолодших громадян нашої держави.

Бажаємо вам успіхів у вихованні підростаючого покоління, міцного здоров’я, злагоди, достатку, добробуту вашим родинам та подальших трудових досягнень.