13.01.2020

Апаратна нарада

13 січня в.о. голови Любашівської районної державної адміністрації Валерій Мочуляк разом з заступником голови райдержадміністрації Дмитром Михайловим провели апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході розгляду порядку денного були заслухані інформації:

- про виконання бюджету Любашівського району за 2019 рік (Доповідач: Надія Житнюк – начальник фінансового управління районної державної адміністрації);

- про вжиті заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки у закладах соціально-культурної сфери району (протокол №22-ОН селекторної наради з питань щодо підвищення протипожежної безпеки у закладах освіти області ) (Доповідачі: Микола Бурлака – головний спеціаліст з питань цивільного захисту райдержадміністрації, Анатолій Крячик – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Наталя Пілюк – в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації, Тетяна Зелінська - начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

В порядку контролю керівники структурних підрозділів райдержадміністрації також  інформували про роботу щодо створення ДБСТ та прийомних сімей району у грудні місяці  2019 року, про виконання Потреби у функціональному навчанні керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного захисту за грудень місяць 2019 року, про реалізацію антикорупційного законодавства в Любашівській районній державній адміністрації у грудні місяці 2019 року.

По всім питанням були дані відповідні доручення на виконання.