10.02.2020

АНОНС заходів на 14 лютого 2020 року

АНОНС заходів на 14 лютого 2020 року

 

Запрошуємо учасників бойових дій на території інших держав, представників громадськості, жителів Любашівського району, учнівську молодь та членів трудових колективів, підприємств та організацій на ПОКЛАДАНННЯ КВІТІВ до пам'ятного знаку афганців з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Збір біля райдержадміністрації 14 лютого о 08.30 год.

Далі о 09.30 в районному Будинку культури талановиті земляки, аматорський колектив художньої творчості "Стожари" та відділу культури райдержадміністрації підготували урочистий СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ щоб вшанувати тих, хто самовіддано, чесно та героїчно, далеко від рідної землі виконував свій військовий обов’язок.

Фіналом святкового концерту стануть життєствердні пісні заслуженої артистки естрадного мистецтва України ГАЛИНИ НЕВАРИ, яка виступить для жителів Любашівського району на запрошення Міжнародної морської асоціації, представники якої будуть гостями на святі.

Бажаючі зможуть переглянути в Любашівському історико-краєзнавчому музеї постійно-діючу експозицію про наших воїнів-інтернаціоналістів "Біль і мужність Афганістану".

Запрошуємо всіх взяти участь у заходах та вшанувати памьять всіх українців, які були учасниками бойових дій на території інших держав, а також  на свято гарної музики!

 

Райдержадміністрація