05.09.2018

05 вересня -День підприємця

05 вересня в фойє районного будинку культури проведено святковий захід присвячений до Дня підприємця та бізнес-форум "Сприяння бізнес-розвитку МСП у співпраці з місцевими органами влади" організований Українським проектом бізнес-розвитку малого середнього підприємництва Канадської кампанії (UHBDP), Любашівською райдержадміністрацією та районною радою.

З Днем підприємця учасників привітали голова райдержадміністрації Віталій Лабуш, голова Любашівської селищної об'єднаної територіальної громади Геннадій Павлов, представник в Любашівському районі від Канадської кампанії Євдокія Байдиш, голова правління ГО "Всеукраїнська рада жінок-фермерів" Людмила Клебанова.  Підприємців та кращих працівників торгівлі керівництво району нагородили Почесними грамотами, подяками, та квітами на честь їхнього професійного свята. Працівниками районного будинку культури було підготовлено святкову концертну програму.

Під час заходу обговорювалося ряд цікавих питань щодо налагодження конструктивного діалогу влади та бізнесу, а також ефективної співпраці з усіма зацікавленими сторонами з тим, щоб залучати кошти міжнародних інвесторів через грантові програми.