30.09.2019

30 вересня, в медіа-центрі районної центральної бібліотеки проведено звітно-виборчу

30 вересня, в медіа-центрі районної центральної бібліотеки проведено звітно-виборчу конференцію профспілки працівників агропромислового розвитку. В роботі конференції взяли участь голова обласної профспілки агропромислового комплексу Іван Македонський, голова районної ради Сергій Паровик, т.в.о. голови райжержадміністрації Валерій Мочуляк та Любашівський селищний голова Геннадій Павлов.

Було заслухано доповідь голови профспілки та голови ревізійної комісії про роботу за період 26.09.2014 по 26.09.2019 р., роботу профспілки визнали задовільною, як і роботу незмінного голови районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Ярослави Павлівни Підгорної, яку і обрано головою на новий термін.

Голова обласної профспілки агропромислового комплексу Іван Македонський відзначив у своєму виступі позитивні зміни щодо відношення нинішньої влади до проблем профспілок. Відтак зазначив, що питань для вирішення є багато, це робота з питань  заробітної плати, умов   та  охорони праці, виконання колективного договору, відтік кваліфікованих працівників та молоді за кордон на заробітки, низькі заробітні плати, сезонність роботи, питання зняття мораторію на продаж землі та багато інших питань, які профспілка постійно вирішує,  використовуючи доступні важелі в рамках чинного законодавства.