27.03.2019

30 березня –визволення Любашівського району від німецько-румунських загарбників

30 березня –визволення Любашівського району

від німецько-румунських загарбників

 

Шановні ветерани Другої Світової війни, жителі Любашівського району!

 

Прийміть найщиріші поздоровлення з нагоди 75-ї річниці визволення Любашівського району від німецько-румунських загарбників.

Ця визначна подія в історії Любашівщини ніколи не повинна стертися в пам’яті земляків, безмірно вдячних, в першу чергу, тим, хто наближав довгождану Перемогу на фронті і в тилу. Хто, інколи ціною свого життя, відстоював кожний клаптик рідної землі, до останньої краплі крові боровся з запеклим ворогом за свою Вітчизну, за батьківський край.

Тож вклонімося нашим славним і безсмертним героям, прах яких покоїться в численних братських могилах в селищі Любашівка, селах Покровка, Троїцьке, Ясеново і Янишівка. В ході бойових дій, на різних фронтах Другої Світової війни на території України, республік колишнього Радянського Союзу, країн Європи загинуло більше чотирьох тисяч любашівчан. Згадаємо і пом’янемо добрим словом тих, хто не повернувся додому з війни. Не забудемо в цей і в усі інші дні подавати руку допомоги ветеранам і, особливо, інвалідам війни, вдовам, всім, хто пережив неймовірні труднощі воєнного лихоліття. Бо вони – наша честь і гордість, наша жива історія і невмируща пам’ять.

Бажаємо всім, хто пройшов випробування війною, міцного здоров’я, довголіття, добробуту, родинного щастя і, головне, мирного неба над головою, бути упевненим у завтрашньому щасливому дні та бути вдячними тим, хто ціною життя і здоров’я відстояв мир і незалежність. 

 

 

 

 

               Голова районної

державної адміністрації

 

                                      В.В.Лабуш

     Голова районної ради

 

 

                    С.М. Паровик