14.03.2019

14 березня – День українського добровольця

 

14 березня – День українського добровольця

 

В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця. Він установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості. 

З початком російської агресії наші земляки самостійно згуртовувались у загони та вирушали на захист України, а також були й такі, які, не дочекавшись повістки, добровільно йшли до військових комісаріатів, щоб вступити до лав Збройних Сил України.

Серед українських добровольців чимало й любашівчан, які постали на захист східних кордонів країни. Ви неодноразово доводили свою вірність Україні в боях за цілісність держави, а ваша хоробрість і стійкість змушували окупантів відступати. Своєю самовідданою службою та героїчними вчинками ви вкотре доводите, що не можливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

Від щирого серця дякуємо всім учасникам АТО, добровольцям та всім, хто у непростий для країни час згуртувалися та стали на захист територіальної цілісності і суверенітету держави.

Бажаємо всім нам якнайшвидшого встановлення миру в Україні, міцного здоров’я, благополуччя, сили духу, оптимізму та віри в перемогу.

 

 

 

               Голова районної

державної адміністрації

 

                                      В.В.Лабуш

     Голова районної ради

 

 

                    С.М. Паровик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виконавець:

Науменко В.П.

Тел. 2-15-98  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17 березня –День працівників житлово-комунального господарства

і побутового обслуговування населення

 

Щиро вітаємо всіх працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення району з професійним святом!

Тільки  завдяки вашим знанням та наполегливій праці у нашому районі можливе підтримання належного порядку на вулицях і дворах, своєчасне надання  населенню різноманітних побутових послуг. Саме від вашої організованості, свідомої та плідної праці в значній мірі залежить добробут і якість життя  жителів нашого району.

У день вашого професійного свята бажаємо вам щастя, здоров’я, добробуту,  подальших успіхів у роботі та всього самого найкращого.

 

 

 

               Голова районної

державної адміністрації

 

                                      В.В.Лабуш

     Голова районної ради

 

 

                    С.М. Паровик

 

 

 

 

 

18 березня –День працівника податкової та митної служби України

 

Щиро вітаємо працівників Любашівської державної податкової інспекції Подільського управління ГУ ДФС України в Одеській області з професійним святом!

В сучасних умовах ринкової економіки важко переоцінити роль податкових органів у забезпеченні стабільних надходжень до державного і місцевих бюджетів та у боротьбі з податковими злочинами. Саме від фахового рівня, відповідальності та принциповості податківців та митників, сумлінного виконання ними своїх обов’язків значною мірою залежить здатність держави виконувати соціально-економічні зобов’язання перед громадянами, підвищувати пенсії та заробітну плату.

У цей святковий день зичимо усім податківцям району доброго настрою, міцного здоров’я, щастя та нових професійних здобутків на шляху удосконалення та зміцнення податкової служби України.

 

 

 

               Голова районної

державної адміністрації

 

                                      В.В.Лабуш

     Голова районної ради

 

 

                    С.М. Паровик

 

 

 

 

 

 

Виконавець:

Науменко В.П.

Тел. 2-15-98