07.11.2018

10 років тому в Україні в повному обсязі запроваджено Державний реєстр виборців.

 

10 років тому в Україні в повному обсязі запроваджено Державний реєстр виборців. Мета його створення - забезпечення державного обліку громадян України, які відповідно до Конституції України мають право голосу, та складання якісних списків виборців для проведення голосування під час виборів та референдумів.

 Впроваджений Центральною виборчою комісією Реєстр на сьогодні залишається безпрецедентною за масштабами та складністю інформаційно-телекомунікаційною системою, що забезпечує обмін даними в режимі реального часу та постійну актуалізацію персональних даних усіх громадян України, які мають право голосу. База даних Державного реєстру виборців є унікальною не лише через її масштабність, рівень захищеності, постійну актуалізацію відомостей про виборців, а й завдяки автономному характеру її ведення.

             За результатами електронного рейтингового оцінювання відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любашівської райдержадміністрації по Одеському регіону із 36 відділів ведення Державного реєстру виборців у жовтні 2018 року зайняв 3 місце.