06.12.2018

07 грудня - День місцевого самоврядування в Україні

07 грудня - День місцевого самоврядування в Україні

 

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,

голови територіальних громад,  депутати рад всіх рівнів!

 

Вітаємо всіх з професійним святом - Днем місцевого самоврядування.

Реалії сьогодення ставлять перед нашим суспільством завдання спільними зусиллями побудувати заможну та суверенну державу Україна, яка також буде взірцем у відношенні до своїх громадян.

Завдяки злагодженій праці, тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і всіх громадян, які вболівають за проблеми рідного селища, села у нас в районі вирішується багато непростих питань соціально-економічного та громадсько-політичного характеру, реалізовується багато перспективних планів та задумів.

Сьогодні перед Україною стоять нові завдання. Держава запропонувала новий механізм обьєднання територіальних громад який дає можливість громадам отримати значні переспективи для розвитку, додаткові кошти від оподаткування та високу якість послуг для населення. У новій редакції Конституції України місцевому самоврядуванню віддається максимум повноважень.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад Любашівського району. Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

 

Голова районної

державної адміністрації

 

                      В.В. Лабуш

Голова районної ради

 

 

            С.М. Паровик