04.02.2020

 

Голова районної державної адміністрації Геннадій Бамбура провів апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. На порядку денному до розгляду були представлені питання про стан роботи відділу надання адміністративних послуг Любашівської районної державної адміністрації, про виконання Плану заходів щодо забезпечення своєчасного реагування на небезпечні події та надзвичайні ситуації, характерні для зимового періоду 2020 року, про роботу щодо створення ДБСТ та прийомних сімей району у січні місяці  2020 року. За результатами розгляду всіх питань головою районної державної адміністрації доповідачам були надані відповідні доручення.

Під час відео-селекторної наради під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Свічинського отримали ряд доручень щодо забезпечення прав та інтересів дитини.

В медіа-центрі центральної районної бібліотеки проведено нараду щодо вирішення питання сприяння здійсненню контролю за додержанням законодавства у сфері лісових відносин. На виконання доручення Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства обговорили ряд проблемних питань щодо протидії незаконним рубкам лісових насаджень в районі та раціонального використання лісових ресурсів та створили районну природоохоронну робочу групу щодо збереження лісів у складі працівників з питань ведення лісового господарства Ширяївського і Троїцького лісгоспів, представників громадських, мисливських і природоохоронних організацій, керівників та працівників райдержадміністрації, райради, поліції, Любашівської ОТГ, сільських рад та громадських активістів. На першому організаційному засіданні обрали голову робочої групи Володимира Бурдика, представника Любашівського лісництва Державного підприємства "Ширяївське лісове господарство" та обговорили порядок роботи та спільних виїздів на найближчий час. Питання збереження лісів – серед пріоритетних завдань влади, Президент України Володимир Зеленський 9 липня 2019 року підписав Указ «Про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів».