09.07.2018

Психологічна реабілітація для учасників антитерористичної операції

 

Психологічна реабілітація для учасників антитерористичної операції

 

 

          Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 497 учасники бойових дій, інваліди війни з числа учасників антитерористичної операції та учасники Революції Гідності мають право отримати послуги із психологічної реабілітації.

         Для проходження психологічної реабілітації учасники антитерористичної операції звертаються до  органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі,  до якої додаються копія паспорта громадянина України, копія посвідчення учасника бойових дій,  інваліда війни, або учасника війни та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення,  з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення. Учасники антитерористичної операції, що мають статус постраждалого учасника Революції Гідності, разом із заявою подають копію посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності.

           Строки надання послуг із психологічної реабілітації визначаються індивідуально для кожного учасника антитерористичної операції залежно від його потреб. У разі проходження психологічної реабілітації в стаціонарних умовах тривалість курсу не перевищує 18 днів.

            Результат який отримає учасник антитенрористичної операції, отримання  послуг із психологічної реабілітації, проживання та харчування під час надання послуг із психологічної реабілітації в умовах стаціонару, компенсація витрат на оплату проїзду до суб’єктів, що надають послуги із психологічної реабілітації, та назад.

           Послуга надається на безоплатній основі.

Додаткову інформацію з цього питання можна отримати в управлінні соціального захисту населення Любашівської райдержадміністрації за адресою вул.Софіївська,142, або за тел.2-24-03.