30.07.2018

Безкоштовні «гарячі лінії» з протидії торгівлі людьми

                          Безкоштовні  «гарячі  лінії» з протидії торгівлі людьми 

 

 

 З метою зменшення  випадків потрапляння  громадян  України у ситуацію торгівлі людьми  Міністерство соціальної політики докладає зусилля  у цьому напрямку.

  В Україні функціонує  Урядова «гаряча лінія»  1545,  яка дозволяє оперативно  вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян. Разом з тим, функціонує національна безкоштовна   «гаряча лінія»    527 мобільного)  з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні – Агенства ООН з питань міграції.  

Особам, які постраждалим від торгівлі людьми в України надається державна підтримка, зокрема соціальна, медична, правова, освітня та матеріальна. Із заявою про необхідність такої допомоги слід звертатись до найближчої місцевої державної адміністрації  за місцем проживання (до управління соціального захисту населення  Любашівської райдержадміністрації за тел.( 04864) 2-24-03). Контакти в регіонах України можна знайти на веб-сторінці Міністерства соціальної політики України http://www.msp.gov.ua 

 Крім того, особи, постраждалі від торгівлі людьми, можуть отримати допомогу через мережу громадських організацій, які працюють по всій Україні. Зателефонувавши на Національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, можна отримати контактну інформацію обласних громадських організацій.