24.03.2017

Інформація про виконання заходів районної програми енергоефективності Любашівського району на 2016-2018 роки

Інформація

про виконання заходів районної програми енергоефективності

Любашівського району на 2016-2018 роки

 

В Любашівському районі розроблена та затверджена рішенням Любашівської районної ради від 11.02.2016р. №59-VІI районна цільова програма енергоефективності Любашівського району на 2016-2018 роки, заходи якої передбачають модернізацію систем теплопостачання та теплову санацію будинків та споруд закладів соціально-культурної сфери. Програма спрямована на підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів, скорочення обсягів споживання природного газу бюджетними установами і організаціями району та оптимізацію структури енергетичного балансу району.

 На виконання заходів передбачених районною цільовою програмою енергоефективності Любашівського району на 2016-2018 роки", у 2016 році профінансовано заходи та освоєно кошти на:

- Капітальний ремонт із заміни віконних блоків (заходи з енергозбереження) в  НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей"  в смт.Любашівка   на суму 1029,0 тис. грн.

- Капітальний ремонт даху та заміну віконних блоків (заходи з енергозбереження) в  НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія"  в смт.Любашівка  на суму 1541,1 тис. грн.

- Капітальний ремонт із заміни віконних блоків та опалювальної системи (заходи з енергозбереження) в ЗОШ І-ІІІ ступенів в с.Троїцьке на суму 1063,0 тис. грн.

- Капітальний ремонт із заміни віконних блоків (заходи з енергозбереження) Любашівської ЦРЛ  на суму 984,0 тис. грн.

- Капітальний ремонт по заміні віконних блоків (заходи з енергозбереження)  в корпусі №1  Ясенівского НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" на суму 451,0 тис. грн.

- Капітальний ремонт із  заміни віконних блоків та дверей (заходи з енергозбереження) дитячого садка №1 «Сонечко», смт Любашівка на суму 366,0 тис.грн.

- Капітальний ремонт опалювальної системи (заходи з енергозбереження) в Кричунівській ЗОШ І-ІІ ступенів -ДНЗ с.Кричунове на суму 491,0 тис. грн.

- Капітальний ремонт по заміні віконних блоків та дверей (заходи з енергозбереження) в Новоселівській ЗОШ І-ІІ ст. на суму 338,0 тис. грн.

- Капітальний ремонт опалювальної системи Любашівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» на суму 160,0 тис. грн.

- Капітальний ремонт по заміні віконних блоків та опалювальної системи (заходи по енергозбереженню) в  Новокарбівській ЗОШ І-ІІ ступенів на суму 305,0 тис. грн.

- Капітальний ремонт по заміні віконних блоків в Боківській ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 55,0 тис. грн.

- Капітальний ремонт по заміні віконних блоків (заходи по енергозбереженню) в Познанському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.» на суму 222,0 тис. грн.

- Капітальний ремонт  системи опалення в Великовасилівській ЗОШ  на суму 80,0 тис. грн.

- Капітальний ремонт та заміна віконних блоків  ДНЗ «Зеленогірський ясла-садок «Сонечко» в смт Зеленогірське на суму 250,0 тис. грн.