19.03.2018

Вибори у Любашівській об’єднаній територіальній громаді

 

   У трьох нових об’єднаних територіальних громадах Одеської області 29 квітня 2018 року відбудуться вибори. Про це повідомили у відділі взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії. Відтак, призначено перші вибори депутатів Кілійської міської ради та Любашівської і Окнянської селищних рад об’єднаних територіальних громад. Також буде обрано Кілійського міського голову, Любашівського і Окнянського селищних голів. До складу Любашівської об’єднаної територіальної громади входять: смт Любашівка, с.Вишневе, с.Агафіївка, с.Пилипівка, с.Іванівка, с.Агеївка, с.Антонівка, с.Степанівка, с.Сергіївка, с.Олександрівка, с.Нововоздвиженка, с.Іванівка.

   Шановні виборці, мешканці Любашівської  об’єднаної територіальної громади, запрошуємо Вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців. Для цього Вам необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців. Це можна зробити у зручний для Вас час, адже уточнення бази даних Державного реєстру виборців відділ здійснює на постійній основі. При особистому зверненні щодо уточнення персональних даних необхідно пред'явити паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

 

   З метою формування актуальних і достовірних списків виборців відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любашівської районної державної адміністрації звертається до мешканців Любашівської  об’єднаної територіальної громади з переконливим проханням: не залишатися осторонь від виборів, не бути байдужими та перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців. Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців: смт Любашівка, вул.Софіївська, буд. 97, І поверх, кабінет №7. Телефон для довідок: 2-64-43.

 

Момонт О.В., начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любашівської районної державної адміністрації