01.02.2019

Виборець може змінити місце голосування

Виборець може змінити місце голосування

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любашівської райдержадміністрації повідомляє жителів Любашівського району, що відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року №893 «Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси» виборцям надана можливість тимчасової зміни місця голосування.

Тимчасова зміна місця голосування передбачає зміну виборчої дільниці на іншу виборчу дільницю, яка визначається місцем перебування виборця в день виборів.

Якщо виборець планує перебувати на майбутніх виборах 31 березня 2019 року не по своїй виборчій адресі, він має звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців з відповідною заявою про зміну місця голосування. Заява приймається не пізніше ніж за 5 днів до дня голосування (до 25 березня 2019 року).

У заяві зазначаються ідентифікаційні персональні дані виборця, які однозначно визначають його особу в Державному реєстрі виборців: прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові, дата та місце народження, його виборча адреса, а також мотивування необхідності тимчасової зміни місця голосування та адреса, де він перебуватиме в день виборів, чи номер виборчої дільниці, яку він просить визначити місцем його голосування, із зазначенням виборчого округу та його номера.

 Відділ ведення Державного реєстру виборців сприяє громадянам у визначенні виборчої дільниці та при поданні ними заяви надає необхідну правову допомогу. При поданні заяви громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України). До заяви додаються документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси.

Тимчасова зміна місця голосування виборця (виборчої дільниці) підтверджується посвідченням за формою, встановленою Центральною виборчою комісією, яке видається виборцю.

Шановні виборці,  звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборців і фахівці відділу нададуть Вам необхідні зразки та бланки заяв, максимально нададуть допомогу у їх заповненні та проконсультують з інших питань, які стосуються присутності виборців у Державному реєстрі виборців.

Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців: смт Любашівка, вул.Софіївська, буд. 97, І поверх, кабінет №7. Телефон для довідок: 2-64-43.