12.04.2018

Перевірте себе у попередніх списках виборців

                              

 

 

Перевірте себе у попередніх списках виборців

 

Кожен виборець має право ознайомитися із попереднім списком виборців та перевірити правильність внесених до нього відомостей. Попередній список виборців з 14  квітня 2018 року знаходиться у приміщенні дільничної виборчої комісії для загального ознайомлення.

Виборець може звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців, у тому числі про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб, а також щодо наявності або відсутності відміток про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися.

Заява подається виборцем особисто до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців. У разі якщо виборець за станом здоров'я не може особисто подати заяву, дільнична виборча комісія за зверненням такого виборця зобов'язана забезпечити прийняття заяви у такого виборця в інший спосіб.

До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують зазначені в ній відомості. Заява,  може бути подана не пізніш як за п'ять днів до дня голосування (до 23 квітня 2018 року) і розглядається виборчою комісією протягом одного дня. Заява, подана після зазначеного строку, не розглядається.

Дільнична виборча комісія надсилає кожному виборцю іменне запрошення, яким повідомляє про включення його до попереднього списку виборців відповідної виборчої дільниці, адресу дільничної виборчої комісії, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям, стосовно яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування. Іменне запрошення надсилається до 18 квітня 2018 року включно. Якщо Ви не отримали іменне запрошення Вам необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців.

Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців: смт Любашівка, вул.Софіївська, буд. 97, І поверх, кабінет №7. Телефон для довідок: 2-64-43. З 14 квітня 2018 року відділ працює без вихідних.