22.02.2019

Незабаром вибори

 

Незабаром вибори

Кожен виборець може особисто перевірити свої персональні дані у відділі ведення Державного реєстру виборців та звернутися із заявою щодо неправомірного включення або невключення до Державного реєстру виборців, виправлення недостовірних відомостей, неправильностей у персональних даних.

Насамперед це стосується громадян, які:

- голосуватимуть уперше;

- виявили неточності в своїх персональних даних або взагалі були відсутні в списках виборців під час попередніх виборів;

- ставали на консульський облік у відомчих установах МЗС;

- проходили строкову військову службу та звільнилися у запас;

- звільнились із установ виконання покарань;

- змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;

- мають інформацію (документально підтверджену) про помилкове включення до списків осіб, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли).

Шановні виборці, якщо на минулих виборах Ви не знайшли себе у списках, якщо Ваші дані були записані не вірно просимо Вас звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців. Це можна зробити у зручний для Вас час, адже уточнення бази даних Державного реєстру виборців відділ здійснює на постійній основі. При особистому зверненні щодо уточнення персональних даних необхідно пред'явити паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

З метою формування актуальних і достовірних списків виборців відділ ведення Державного реєстру виборців Любашівської районної державної адміністрації звертається до мешканців району з переконливим проханням: не залишатися осторонь від виборів, не бути байдужими та перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців. Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців: смт Любашівка, вул.Софіївська, буд. 97, І поверх, кабінет №7. Телефон для довідок: 2-64-43.