28.02.2019

«Кабінет виборця»

                              

 

 

 

 «Кабінет виборця»

 

 

            Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс “Кабінет виборця”.

            Шановні виборці, запрошуємо перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців. Для цього, навіть, не потрібно виходити з власної оселі, за умови наявності доступу до глобальної інформаційної мережі Інтернет. Процедура реєстрації на сайті проста та не потребує багато часу.

Детальне роз’яснення щодо «Кабінету виборця» розміщено на офіційному веб-сайті Любашівської районної державної адміністрації (http://lybashivka-rda.odessa.gov.ua) в розділі «Державний реєстр виборців».

  При необхідності уточнити питання щодо перевірки включення до Державного реєстру виборців та інших питань звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою: смт Любашівка, вул.Софіївська, буд. 97, І поверх, кабінет №7. Телефон для довідок: 2-64-43. В березні 2018 року відділ працює без вихідних.