01.07.2019

ЦВК відмінила підтверджуючий документ для зміни місця голосування

Центральна виборча комісія прийняла постанову №910, якою внесено зміни до постанови Комісії від 13.09.2012 року №893 ”Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”.

Для тимчасової зміни місця голосування виборець може звернутися із відповідною заявою до органу  ведення Державного реєстру виборців за вказаним у цій заяві місцем перебування виборця в день виборів чи місцезнаходженням виборчої дільниці, яку він просить визначити місцем його голосування або за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до ст.8  Закону України “Про Державний реєстр виборців”.

Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів, які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано. Потрібно лише паспорт громадянина України та заява виборця.

Мотивація тимчасової зміни місця голосування зазначається лише у заяві виборця.

Шановні виборці,  звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборців і фахівці відділу нададуть Вам необхідні зразки та бланки заяв, максимально нададуть допомогу у їх заповненні та проконсультують з інших питань, які стосуються присутності виборців у Державному реєстрі виборців.

Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців: смт Любашівка, вул.Софіївська, буд. 97, І поверх, кабінет №7. Телефон для довідок: 2-64-43.

З 1 червня 2019 року відділ працює без вихідних.