05.08.2014

Архів інформує

Одним із видів роботи архівного відділу Любашівської райдержадміністрації є виконання запитів громадян. Близь 50% заявників - це люди похилого віку, пенсіонери, ветерани праці, які потребують посиленої уваги з боку працівників архіву.

Нерідко до архіву звертаються громадяни із запитами про підтвердження нагородження їх орденами та медалями.

Доводимо до відома мешканців району, що в архівному відділі Любашівської райдержадміністрації зберігаються укази, протоколи про нагородження орденами та медалями трудящих району за період з 1971 року по 1978 рік.

Повний обсяг інформації по нагородженим в 1944-1991 роках зберігається в Державному архіві Одеської області за адресою: місто Одеса, вулиця Жуковського, 18.

Останнім часом до архіву надходять багато запитів по Великій Вітчизняній війні (жертви нацизму, учасники гетто, військовополонені, проживання на окупованій території). З даних питань рекомендуємо звертатись в Державний архів Одеської області.

Архівний відділ Любашівської райдержадміністрації допомагає громадянам правильно оформляти та надсилати запити, надає детальні консультації щодо місць зберігання документів Національного архівного фонду та з особового складу.

Прийом громадян в архіві ведеться щовівторка та щочетверга з 8.00 до 13.00.

Особистий прийом громадян здійснюється не тільки за затвердженим графіком, а й щодня.

За детальною інформацією просимо звертатись в архівний відділ Любашівської райдержадміністрації за телефоном 2-12-00.

 

Начальник архівного відділу 
Любашівської райдержадміністрації О.П.Панченко