Відтепер в Україні можна зареєструвати громадську організацію онлайн

Відтепер в Україні можна зареєструвати громадську організацію онлайн

На порталі “Он-лайн будинок юстиції” тепер можна зареєструвати громадську організацію зі статусом юридичної особи, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу  Міністерства юстиції.

“Відтепер на порталі “Он-лайн будинок юстиції” доступна послуга з подання в електронній формі документів на проведення державної реєстрації громадського об’єднання зі статусом юридичної особи”, – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що ця послуга забезпечує можливість подання документів для проведення державної реєстрації громадських об’єднань в електронній формі відповідно до чинного законодавства, можливість подання документів особами, що за станом здоров’я не можуть відвідати центр надання адміністративних послуг або суб’єкта державної реєстрації, а також сприяє зменшенню корупційних ризиків за рахунок виключення прямого контакту заявника з державним реєстратором.

У прес-службі пояснюють, що для подання документів в електронній формі для реєстрації громадського об’єднання користувачу надається можливість через персональний кабінет сформувати заяву в електронній формі, долучити до неї оригінали електронних документів для державної реєстрації, накласти на документи кваліфікований електронний цифровий підпис, після чого вказані документи стають доступними державному реєстратору для прийняття відповідного рішення.

При розгляді заяви державним реєстратором, заявнику відправляється повідомлення на електронну адресу по кожній зміні її статусу, а також відображається актуальний стан розгляду заяви у персональному кабінеті користувача, зазначається у повідомленні.