05.10.2018

Утворено громадську раду при Любашівській районній державній адміністрації

Утворено громадську раду при Любашівській районній державній адміністрації

Сьогодні, 05 жовтня, в райдержадміністрації відбулися установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства для утворення Громадської ради при Любашівській РДА. 

У межах розширеного засідання із представниками інститутів громадянського суспільства та з членами ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для обрання нового складу Громадської ради при РДА зустрівся голова райдержадміністрації Віталій Лабуш.

"Громадська рада – це дуже важлива структура, вкрай необхідна на налагодження діалогу і тісної співпраці влади з громадськістю. Сподіваюсь на конструктивну та плідну роботу громадської ради, яка має стати дієвим містком між владою  району і  громадою Любашівського району. Закликаю всіх до   злагодженої співпраці на користь соціально–економічного розвитку нашого району та вирішення суспільно значущих проблем", - зазначив Віталій Лабуш.

Установчі збори для утворення Громадської ради розпочались із організаційних питань: затвердження порядку денного зборів, обрання робочих органів установчих зборів – лічильної комісії, головуючого та секретаря.

Розпочала та вела засідання голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Любашівській райдержадміністрації СОРОКА Зінаїда Петрівна.

На установчих зборах було сформовано склад Громадської ради  шляхом рейтингового голосування у складі 8 присутніх представників на строк два роки з умовою при надходженні відповідних звернень від ІГС  дообирати нових членів Громадської ради з подальшим затвердженням розпорядженням голови райдержадміністрації

Отже, склад Громадської ради при Любашівській райдержадміністрації наступний:

- Білоус Людмила Леонідівна, представник Любашівської районної громадської жіночої організації "Біла акація";

- Дзюба Олена Вікторівна, голова правління Благодійної організації "Рука допомоги";

- Компан Людмила Семенівна, представник Любашівської районної організації профспілки працівників освіти та науки України;

- Петровська Тетяна Василівна, голова первинної профспілкової організації працівників культури;

- Барський Микола Михайлович, представник Любашівської районної в одеській області організації Всеукраїнської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України";

- Олійник Анастасія Леонідівна, редактор районної газети "Хлібороб";

- Слободзян Галина Василівна, голова Любашівської районної організації ветеранів Одеської області;

- Копищик Ігор Васильович, представник Любашівської районної громадської організації "Любашівські патріоти - учасники АТО".

Одразу ж після установчих зборів провели і перше організаційне засідання новообраної Громадської ради на якому затвердили Регламент та Положення Громадської ради На зборах обрано голову та секретаря Громадської ради.

За результатами відкритого голосування головою стала КОМПАН Людмила Семенівна від Любашівської районної організації профспілки працівників освіти та науки України. Функції секретаря буде виконувати працівник структурного підрозділу органу, на якого покладено координацію роботи громадської ради Науменко Вероніка Павлівна.

Наступної неділі буде видано розпорядження голови райдержадміністрації про затвердження складу та Положення Громадської ради.