12.07.2018

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Любашівській районній державній адміністрації

Повідомлення

ініціативної групи з підготовки установчих зборів

Громадської ради при Любашівській районній державній адміністрації

 

До уваги представників громадськості! Розпочато формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Громадська рада при районній державній адміністрації (далі — Громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Строк повноважень складу Громадської ради — два роки.

До складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви у обов’язковому порядку додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (якщо організація діє менше 2-х років, то за відповідний період діяльності).

Зразки документів розміщені на сайті Любашівської райдержадміністрації за посиланням http://lybashivka-rda.odessa.gov.ua/ в розділі "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики".

Документи надавати у паперовому вигляді до 10 серпня 2018 року   з 9.00 до 16.00 год. (крім вихідних і святкових днів)  за адресою 66502, Одеська обл.,                    смт. Любашівка, вул. Софіївська, 97, каб.  № 9.

У випадку наявності додаткових запитань просимо телефонувати за номером: 2-15-98.

Бажаємо успіху та сподіваємось на плідну співпрацю!