01.04.2015

Обрано керівний склад Громадської ради при Любашівській районній державній адміністрації

Обрано керівний склад Громадської ради при Любашівській районній державній адміністрації

 

31 березня проведене перше засідання Громадської ради при Любашівській районній державній адміністрації, з 18 ІГС присутні 17.

На початку засідання в. о. голови Любашівської районної державної адміністрації Валерій Мочуляк ознайомив присутніх з виданим 26 березня 2015 року розпорядженням "Про затвердження складу Громадської  ради при Любашівській районній державній адміністрації на 2015-2016 роки".

Головними питаннями, що їх розглянули представники громадськості, стало обрання керівництва громадської ради, затвердження положення та регламенту роботи консультативно-дорадчого органу.

За результатами голосування головою громадської ради при Любашівській районній державній адміністрації обрано Василя Степановича Саракія, представника регіональної громадської організації сприяння розвитку громадянського суспільства "Громадська рада Північного регіону".

Більшістю голосів обрано заступників голови громадської ради: Олега Степановича Пенчева, представника благодійного фонду "Фонд Фурсіна"; Людмилу Григорівну Сульську, директор Благодійного фонду «Рідний край» та секретаря: Сергія Миколайовича Саєвського, представника громадської спілки "Пряма дія".
В структурі громадської ради створено три комітети:
- з питань освіти, культури, охорони здоров'я та соціального захисту, духовності та моралі (Бондаренко В.М., профспілка працівників освіти та науки України);
- з питань розвитку громадянського суспільства та взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи (Іваненко В.А., спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів);
- з питань економіки, сільського господарства, підприємництва та екології (Байдиш Є.С., ВО "ЗАСТУП").

Громадською радою було прийнято за основу Положення про громадську раду, яке після відповідного погодження з органом виконавчої влади буде затверджено на наступному засіданні разом з Регламентом роботи громадської ради.

Наступне засідання вирішено провести 22 квітня.