22.04.2015

НА ЗАСІДАННІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ЛЮБАШІВСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗАТВЕРДИЛИ ПЛАН РОБОТИ НА 2015 РІК ТА ОБГОВОРИЛИ НИЗКУ ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ

НА ЗАСІДАННІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ЛЮБАШІВСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗАТВЕРДИЛИ ПЛАН РОБОТИ НА 2015 РІК ТА ОБГОВОРИЛИ НИЗКУ ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ

 

22 квітня члени громадської ради при Любашівській райдержадміністрації зібралися на чергове засідання, роботою якого керував голова громадської ради Василь Саракій. З 18 присутні 11 членів громадської ради.

На засіданні громадської ради при Любашівській райдержадміністрації затвердили план роботи на 2015 рік, Положення та Регламент громадської ради та обговорили низку важливих питань.

По питанню щодо стану та перспектив соціальної реабілітації учасників анти терористичної операції на Сході України були заслухані інформації т. в. о. військового комісара Любашівсько-Савранського об’єднаного районного військового комісаріату Олександра Скрипки, начальника управління соціального захисту населення Тетяни Зелінської та директора Любашівського районного центру зайнятості Олександра Панченка. Доповідачі наголошували на тому, що крім гарантованих державою соціальних гарантій учасникам АТО, матеріальної допомоги від місцевих бюджетів невдовзі гостро постане питання працевлаштування. Тому районній владі буде рекомендовано створити робочу групу щодо сприяння працевлаштування учасників АТО, також надати інформацію в ЗМІ щодо отримання статусу учасника бойових дій та гарантованих державних пільг.

За результатами засідання громадської ради стосовно розглянутих питань прийняті відповідні рекомендації та рішення. Наступне засідання громадської ради відбудеться в кінці травня.