10.12.2018

Дієві громади – якісні рішення влади – спроможні громади

Дієві громади – якісні рішення влади – спроможні громади

 

07 та 08 грудня у Дніпрі проведено перший масштабний Всеукраїнський форум «Дієві громади – якісні рішення влади – спроможні громади». З’їзд, ініційований мером Дніпра Борисом Філатовим спільно з міжнародним фондом Конрада Аденауера, об’єднав понад сто делегатів з майже двох десятків українських міст.

Вивчала нові практики і учасник форуму від Любашівського району, голова Громадської ради при Любашівській районній державній адміністрації, представник районної профспілкової організації працівників освіти і науки України КОМПАН Людмила Семенівна.

100 учасників - керівників громадських рад при органах влади України з 17 міст та 9 регіонів України обговорили питання налагодження цивілізованих стосунків між громадськими радами та органами влади; удосконалення нормативно-правового поля для механізму формування та ефективної діяльності громадських рад; вплив громадських рад на формування та реалізацію державної політики і вирішення питань місцевого значення та інше за участю вітчизняних спеціалістів, науковців та колег за кордону.