06.09.2018

До уваги громадських організацій!

До уваги громадських організацій!

 

Використайтеє своє право на участь в управлінні державними справами та здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади.

Триває формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Запрошуємо представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України, стати учасниками установчих зборів Громадської ради при Любашівській районній державній адміністрації, які відбудуться 28 вересня о 10.00 год. в актовій залі Любашівської районної ради.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви у обов’язковому порядку додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (якщо організація діє менше 2-х років, то за відповідний період діяльності).

Зразки документів розміщені на сайті Любашівської райдержадміністрації за посиланням http://lybashivka-rda.odessa.gov.ua/ в розділі "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики".

Документи надавати у паперовому вигляді до 25 вересня з 9.00 до 16.00 год. (крім вихідних і святкових днів)  за адресою 66502, Одеська обл.,   смт. Любашівка, вул. Софіївська, 97, каб.  № 9.

У випадку наявності додаткових запитань просимо телефонувати за номером: 2-15-98.